רישיון לקייטנה

אישור להפעלת קייטנה - הוצאת רישיון עסק לניהול קייטנה:

אם ברצונכם להפעיל קייטנה בקיץ הקרוב כדאי שתדעו שהתהליך אורך זמן, קייטנות חייבות ברישיון עסק, ישנם קייטנה הפטורה מחובת הוצאת רישיון עסק, אולם עדיין טעונה אישור משרד החינוך.

מאחר ועל מנת לקבל רישיון עסק לקייטנה יש לקבל אישור משרד החינוך, ומאחר ומשרד החינוך מגדיר קייטנה באופן מפורט יותר, הרי שעל מנת שיהיה אפשר להוציא רישיון עסק לקייטנה, על מנהל הקייטנה לעמוד בתנאים הנדרשים על פי הגדרתה בחוזר המנכ”ל המחייב מעבר השתלמויות מקצועיות. ומצריך הצגת חוות דעת ואישורים של מספר בעלי מקצוע.

חברתנו מתמחה במתן אישורים אלו כגון: אישור עורך מבדק משרד החינוך, יועץ בטיחות ,תברואן  בטיחות מזון ואש ומתקני מחשק וספורט וכו'.

לדוגמה – תהליך קבלת אישור בטיחות לקייטנה מתבצע סקר של מנהל בטיחות מוסדות חינוך וממונה בטיחות באתר הקייטנה, אודות תקינות המבנים והמתקנים ,שבסיומו נאשר קיומם של כל סידורי הבטיחות הנדרשים על פי חוזר מנכ"ל משרד החינוך.

רישיון לקייטנה

אישור בטיחות להפעלת קייטנה

תפקידו של תברואן ויועץ בטיחות מזון בקייטנה הוא לבחון את התנאים התברואתיים ולוודא שהם נאותים, כמו כן שמספר המתקנים הסניטריים ושטח ההצללה ביחס למספר הילדים ותהליך הכנת המזון בטיחות ומתריע על ליקויי בטיחות מזון  במקום במידה וישנם.

קייטנה על פי חוק

מקום שבו פעילות מאורגנת באופן יומי לקבוצה המונה לפחות 11 ילדים, אשר מתקיימת במבנה קבע או מבנה זמני בשטח פתוח. בתקופת חופש מגני ילדים / בתי ספר.

גילאים לקייטנה – 3-17

ייעוץ ראשוני ללא עלות

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

חדש!

מגוון רחב של שירותים לבתי ספר, גני ילדים, מעונות, מוסדות חינוך וקייטנות

על פי דרישות משרד החינוך